0

Сухий спрей, який миттєво створює стійку текстуру та приголомшливий об’єм з довгою та стійкою фіксацією, не залишаючи слідів. Надає пасмам об’єм і текстуру, без відчуття жорсткості.  Підходить для щоденного використання.

Активні компоненти:

- Картопляний крохмаль.  Надає текстуру та прикореневий обʼєм.

- Екстракт насіння соняшнику. Забезпечує захист від УФ-випромінювання та зберігає яскравість фарбованого та натурального кольору.

- Алоє вера. Зволожує та заспокоює шкіру голови.

- Ягоди годжі. Потужний антиоксидант, захищають від шкідливого впливу сонячних променів та інших чинників довкілля. Зміцнюють волосся, запобігають посіченості кінчиків, надають локонам здорового блиску.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Текстуруючий спрей для об'єму волосся NEUMA Neu Styling Texture Spray 250 мл

Артикул 810110340190
В наявності
1 390 грн
Об'єм
Замовити швидко
Характеристики
Об'єм 250 мл
Спосіб використання Перед використанням збовтайте балон. Розділіть на сухе волосся, тримайте балончик на відстані 15-20 см від коренів та волосся і розпиліть.
Склад засобу Butane, Alcohol Denat, Isobutane, Propane, Aluminum  Starch Octenylsuccinate, Solanum Tuberosum Starch, Silica, VPNA Copolymer, Glycerin, Parfum, Butylene Glycol, Aqua, Helianthus Annuus Seed Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Citric Acid, Sorbic Acid, Hexamethylindanopyran, Linalyl Acetato, Vanillin.
Бренд NEUMA
Вгору