Блог компанії

Активна косметика

Мене посипало на актив! Все, викину його, напишу консультанту що він порадив мені «г...». 

Спакуха. Без паніки. 

Часто ми повинні пройти стадію загострення, щоб потім стало легше і краще. Покращення через погіршення. 

Тепер при рекомендацію активу я попереджаю про purging. Це цілком природня реакція шкіри на засоби, які прискорюють оновлення шкіри, а саме: кислоти, вітамін С, ретинол, бензоіл пероксид. Це адаптація шкіри до активного засобу. 
Який механізм появи purging? Ваші пори були забиті мертвими клітинами та себумом, які довгий період часу не очищались, при введені в догляд активу відбувається очищення, з’являється запалення, тому що актив пришвидшив поділ клітин та дозрівання закритих камедонів. Активи стимулюють появу висипань, які всеодно б у вас в подальшому з’явились, тільки без стимуляції вони б періодично «вилазили», а з активом обличчя може стати всіяне висипаннями впродовж 2-8 тижнів.

Що робити, якщо у вас розпочався purging? 
▫️продовжувати користуватись активом. 
▫️запальний процес можна просто перетерпіти і продовжувати свій звичний догляд, а можна додати локально засоби із бензоіл пероксидом або зовнішній антибіотик клиндаміцин курсом 5-7 днів. Або ніацинамід в концетрації 10%. 
▫️загострення буде мякіше протікати, якщо до введення кислот та ретинолу зробити механічну чистку у косметолога.

Однак, не завжди із нашою шкірою при введення активу трапляється purging, інколи буває погана реакція на засіб - breakouts і покращення можна не дочекатись.

Які суттєві відмінності? 
- Purging виникає як реакція на актив, реакція на все інше ( креми, базові сироватки, сонцезахисні) - це вже погана реакція breakouts.
- При purging висипання з’являться в тих місцях де зазвичай найчастіше з’являлись у вас до введення активу. Зазвичай вони у вигляді спецефічних білих прищиків ( пустули).
- Висипання не болісні, не зудять.
- Purging триває 2-8 тижнів.

Якщо після введення активу ви спостерігаєте червоні болючі висипання на раніше незвичних для вас місцях, тоді це нетипова реакція і актив краще не використовувати.
Made on
Tilda