Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Виберіть варіант оплати
Оберіть варіант доставки
Місто доставки
Номер відділення/Адреса доставки
Close
Залишились запитання? Напишіть нам!
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Rated Green - бренд професійної косметики для волосся з Південної Кореї.
Засоби Rated Green змінять ваше уявлення про догляд за шкірою голови та волосся.

RATED GREEN
бренд професійної косметики для волосся з Південної Кореї. Засоби Rated Green створені, щоб вирішувати індивідуальні проблеми волосся та шкіри голови, завдяки натуральним екстрактам рослин і запатентованим комплексам.
  EcoCert
  Усі продукти бренду Rated Green місять органічні компоненти, сертифіковані міжнародною організацією EcoCert. Ecocert гарантує комплексний контроль на всіх ділянках виробництва, починаючи від землі, на якій вирощуютьрослинну сировину, закінчуючи упаковкою і транспортуванням готового продукту.
  KFDA
  Усі продукти бренду Rated Green сертифіковані Корейським Управлінням по контролю якості продуктів та ліків. Основна ціль, яку переслідує KFDA - це сертифікація виключно якісних та безпечних продуктів.
  Eve Vegan
  Усі маски для волосся та шкіри голови (окрім маски Hibiscus, так як в складі є мед) бренду Rated Green сертифіковані французьською веганською спільнотою Eve Vegan. Усі решта продуктів бренду знаходяться на сертифікації, та зовсім скоро ми анонсуємо отримання сертифікату Eve Vegan по усім продуктам бренду.
  Сертифікація бренду RATED GREEN
  в Україні
  Made on
  Tilda