Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Виберіть варіант оплати
Оберіть варіант доставки
Місто доставки
Номер відділення/Адреса доставки
Close
Залишились запитання? Напишіть нам!
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
HADAT
Більше ніякого вибору між натуральними інгредієнтами та високою ефективністю професійної косметики, Hadat Cosmetics впевнено поєднує ці аспекти.
Бренд Hadat Cosmetics був заснований у 2016 році в Ізраїлі. Шляхом довгих досліджень структури і особливостей волосся, був відкритий абсолютно новий спосіб їх відновлення.
Результатом процедур за новою технологією стало відновлення втраченої краси волосся, надання їм шовковистого блиску, м'якості та еластичності. Так було започатковано бренд Hadat Cosmetics, який розширив рамки у сфері професійної косметики для волосся.
~
В основі всіх засобів Hadat Cosmetics лежить технологія Sea Oil Silk - баланс мінералів Мертвого моря, екстракту морських водоростей і поживних масел, об'єднаних на молекулярному рівні. Висока точність розробки допомагає складу опрацьовувати всі зони волосся, показуючи миттєвий результат.

Що робить Hadat Cosmetics винятковим брендом у своєму сегменті? Ідеальний баланс простоти у використанні косметики та її ефективного та якісного результату.

Лінійки бренду включають косметику для виконання салонних процедур і подальшого догляду за волоссям в домашніх умовах.

~
Made on
Tilda